حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. نمایه شرکت

 • چین Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. نمایه شرکت
 • چین Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. نمایه شرکت
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd.
 • نوع کسب و کار

  سازنده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,آسیای شرقی,جنوب شرقی آسیا,خاورمیانه,افریقا,اقیانوسیه,در سراسر جهان

 • مارک های

  رویجین

 • تعداد کارمندان

  100~500

 • فروش سالانه

  10000000-15000000

 • سال تاسیس

  2007

 • صادرات کامپیوتر

  60% - 70%

 • مشتریان خدمت می کنند

  Global clients

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-553-2672510

معرفی

Ruijin یک شرکت یکپارچه علم، صنعت و تجارت است که عمدتاً اره برقی پزشکی و مته ابزارهای ارتوپدی اعم از اره گچ پزشکی، مته استخوان معمولی، اره نوسانی، مته کانوله تا مته استابولوم، اره مته میکرو استخوان، اره جناغی، سیستم جمجمه و اره مته چند منظوره و غیره که همه آنها به طور گسترده در انواع عملیات ارتوپدی استفاده می شوند.

 

.jpg

ما تیم طراحی برجسته ای برای توسعه محصولات جدید، تجهیزات پیشرفته برای اطمینان از کیفیت و تولید، کارگران آموزش دیده برای تضمین محصولات واجد شرایط داریم.ما بر "کیفیت به دنبال بقا و مدیریت به دنبال توسعه" اصرار داریم.همچنین ما خدمات پس از فروش کامل را برای حل همه نگرانی های زیر ارائه می دهیم.تاکنون گواهینامه های ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 و CE0123 توسط آلمان TUV منتشر شده است.تحت تلاش های بی وقفه همه کارکنان Ruijin، با وجود سیزده سال گذشته، پیشرفت بزرگی به دست آورده ایم.

 

در حال حاضر محصولات ما پذیرفته شده و مورد استقبال مشتریان بیشتر و بیشتری در بازار داخلی و خارج از کشور است.ما همیشه برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود تلاش خواهیم کرد.اما این فقط یک آغاز است نه پایان، ما همیشه برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود تلاش خواهیم کرد.

 

Ruijin از بازدید شما استقبال می کند و مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما به زودی است.

تاریخ

Wuhu Ruijin Medical Instrument & Device Co., Ltd که در سال 2007 تاسیس شد و 12000 متر مربع را پوشش می دهد، در شهر زیبای ووهو، استان آنهویی در چین واقع شده است.

 

Ruijin یک شرکت یکپارچه علم، صنعت و تجارت است که عمدتاً اره برقی پزشکی و مته ابزارهای ارتوپدی اعم از گچ اره پزشکی، مته استخوان معمولی، اره نوسانی، مته کانوله تا مته استابولوم، اره مته میکرو استخوان، اره جناغی، سیستم جمجمه و اره مته چند منظوره و غیره که همه آنها به طور گسترده در انواع عملیات ارتوپدی استفاده می شوند.

 

ما تیم طراحی برجسته ای برای توسعه محصولات جدید، تجهیزات پیشرفته برای اطمینان از کیفیت و تولید، کارگران آموزش دیده برای تضمین محصولات واجد شرایط داریم.ما بر "کیفیت به دنبال بقا و مدیریت به دنبال توسعه" اصرار داریم.همچنین ما خدمات پس از فروش کامل را برای حل تمام نگرانی های زیر ارائه می دهیم.تاکنون گواهینامه های ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 و CE0123 توسط آلمان TUV منتشر شده است.تحت تلاش های بی وقفه همه کارکنان Ruijin، با وجود سیزده سال گذشته، پیشرفت بزرگی را به دست آورده ایم.

 

در حال حاضر محصولات ما پذیرفته شده و مورد استقبال مشتریان بیشتر و بیشتری در بازار داخلی و خارج از کشور است.ما همیشه برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود تلاش خواهیم کرد.اما این فقط یک آغاز است نه پایان، ما همیشه برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود تلاش خواهیم کرد.

 

Ruijin از بازدید شما استقبال می کند و مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما به زودی است.

سرویس

سرویس:

ما یک تیم فروش بسیار حرفه ای داریم که می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد و به سوالات بسیار حرفه ای شما پاسخ دهد، بنابراین می توانید احساس بسیار خوبی داشته باشید

 

قبل از خرید دستگاه از ما راحت باشید.همانطور که برای همه ما شناخته شده است، خدمات پس از فروش برای همه صنایع مهم ترین است.شرکت ما دارد

 

تمام تلاش خود را برای ایجاد یک تیم خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای و با کالیبر بالا انجام داده ایم که می تواند تمام مشکلات را به طور موثر در آینده حل کند.

 

OEM/ODM

ما تیم طراحی ویژه ای برای دیدار با طراحی OEM شما داریم،

 

فقط ایده خود را به من بگویید، ما برای بررسی شما طراحی سه بعدی خواهیم ساخت

 

توافقنامه محرمانه برای محافظت از حق کپی برداری شما ارائه خواهد شد

 

قیمت مناسب و خطوط تولید کامل برای رفع نیاز تولید شما

 

تیم QC به شدت برای اطمینان از اینکه همه محصولات با استاندارد مطابقت دارند

 

ما می توانیم به شدت درخواست صنایع دستی مشتری را دنبال کنیم.

 

از هر بحثی برای OEM یا ODM استقبال کنید

 

کنترل کیفیت

 

 

نمایه QC

هر شرکتی عمیقاً می‌داند که کیفیت سلاح اصلی یک شرکت برای پیروزی است.کیفیت یکی از عواملی است که به کسب و کار کمک می کند تا به موفقیت دست پیدا کند، بنابراین ما در تلاش هستیم تا کسب و کار باکیفیت را ارائه دهیم.

 

 

ما بخش QC ویژه ای داریم که تک تک تجهیزات را از ولتاژ گرفته تا ظاهر آزمایش می کنیم، کارگران ما به شدت بازرسی می کنند تا بهترین و پایدارترین دستگاه را برای مشتریان خود عرضه کنند.

 

تجهیزات ما به شدت مطابق با استاندارد CE طراحی و تولید می شوند، ما به هر جزئیات و کیفیت اهمیت می دهیم.

 

رضایت مشتریان پیگیری ماست، لطفا مطمئن باشید که رضایت بیشتری از تجهیزات را از شرکت ما دریافت خواهید کرد.

 

کل فرآیند تولید از مواد اولیه تا محصول نهایی تحت کنترل کیفیت دقیق است.همه محصولات با استانداردهای بین المللی UL، RoHs، REACH، SGS مطابقت دارند. شماره UL ما: E252099.از کیفیت خوب ما مطمئن باشید.

 

ما صمیمانه امیدواریم که بتوانیم روابط تجاری نزدیک و قابل اعتمادی ایجاد کنیم که به ما در دستیابی به موفقیت کمک کند.

 

1. درخواست شما مربوط به محصولات یا قیمت های ما در 24 ساعت پاسخ داده می شود.

ما از اولین باری که محصولات ما را پرس و جو کنید به هر سوالی پاسخ خواهیم داد، ما به شما پاسخ حرفه ای در مورد جزئیات هر محصول را ارائه می دهیم تا آنچه را که می خواهید بدانید به شما نشان می دهیم.

 

2. کارکنان خوب آموزش دیده و با تجربه برای پاسخگویی به تمام سوالات شما به زبان انگلیسی روان.

هنگامی که در استفاده از محصول مشکلی دارید، ما به شما آموزش های حرفه ای تری می دهیم.

 

3. خدمات پس از فروش همیشه در راه خواهد بود

اگر محصول مشکلی داشته باشد، بهترین خدمات پس از فروش را به شما ارائه خواهیم کرد. حتی محصولات خارج از گارانتی هستند، خدمات ویژه توسط شرکت ما ارائه می شود.

 

ما به کنترل کیفیت محصول توجه زیادی داریم.ما بخش کنترل کیفیت را داریم.محدوده کاری بخش کنترل کیفیت از خرید مواد اولیه، رنگ و قطعات الکتریکی تا بازرسی دقیق کل دستگاه قبل از تحویل است.

 

مته سنگ زنی دستی.pdf

تیم ما

مشتریان خوش آمدید از سراسر جهان از وب سایت ما بازدید می کنند و در صورت نیاز به ما اطلاع می دهند، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوبی به شما هستیم!

 

.jpg