پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
کارخانه تور قیمت دریافت کنید
خانه -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. کارخانه تور

خط تولید

ابزار پزشکی Wuhu Ruijin دارای کارخانه ما، ماشین آلات پیشرفته و منطقه کارخانه کافی برای اطمینان از ظرفیت تامین قوی ما است.تولید هر محصول باید تحت کنترل کیفیت و آزمایش دقیق قرار گیرد تا محصول تحویل شده به مشتری عاری از هرگونه مشکل باشد.هدف ما نیز در تمام مدت این است.

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

تحقیق و توسعه

ما تیم طراحی برجسته ای برای توسعه محصولات جدید، تجهیزات پیشرفته برای اطمینان از کیفیت و تولید، کارگران آموزش دیده برای تضمین محصولات واجد شرایط داریم.

 

ما بر "کیفیت به دنبال بقا و مدیریت به دنبال توسعه" اصرار داریم.همچنین ما خدمات پس از فروش کامل را برای حل تمام نگرانی های زیر ارائه می دهیم.تاکنون گواهینامه های ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 و CE0123 توسط آلمان TUV منتشر شده است.تحت تلاش های بی وقفه همه کارکنان Ruijin، با وجود سیزده سال گذشته، پیشرفت بزرگی را به دست آورده ایم.

 

Ruijin بر تحقیق و توسعه محصول، تولید و فروش ابزارهای جراحی برقی که عمدتاً در جراحی بیمارستان استفاده می‌شوند، تمرکز دارد. ثبت اختراعات متعدد، پتنت‌های ابزار جدید و پتنت‌های ظاهری که ما در اختیار داریم. و همه تکنسین‌های ما از افراد با تجربه تشکیل شده‌اند که دائماً در مورد آخرین پیشرفت فناوری آموزش می‌بینند. و در کمترین زمان راه حل را پیدا کنید.