پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - اره گچ بدون تماس با بدنه چگونه کار می کند؟

اره گچ بدون تماس با بدنه چگونه کار می کند؟

March 9, 2022

بیایید در مورد تاریخچه اره های گچ صحبت کنیم.اره گچ ("برش گچ ریخته گری") اولین بار توسط هومر اچ استرایکر در دهه 1940 ثبت شد و رایج ترین اره برش ریخته گری که امروزه استفاده می شود هنوز نام او را دارد: Stryker.

 

این جراح پلاستیک در درخواست ثبت اختراع خود نوشت: "ابزار بهبود یافته من در برش قطعات ریخته گری یا سایر مواد سخت بسیار موثر است، اما اگر کاتر به طور تصادفی به پوست انسان برخورد کند و پارچه یا اشیاء دیگر را برش ندهد، پوست را بریده یا آسیب نمی رساند. سطح یا مواد، مگر اینکه پشتیبانی کاملاً دقیقی داشته باشند.»

 

اگرچه تصور اینکه فناوری حذف گچ در حدود 70 سال پیشرفت زیادی نکرده است دشوار است، اما گاهی اوقات سادگی خالص ترین شکل نبوغ است.

 

اره های گچ با برق کار می کنند و قصد دارند از آن بر روی دست ها یا پاهای شما استفاده کنند تا گچ را که با پوست شما تماس می گیرد قطع کنند.چگونه می توانید از خود در برابر بلایای خونین محافظت کنید؟در مجموع: مقاومت هنگامی که این راز را بدانید، زمانی که تیغه اره فلزی چرخان روی بدن شما می افتد، می توانید کمی آرام تر باشید.

 

مقاومت بیهوده نیست.اصلی که باعث می شود آن را کار کند بسیار شبیه به چیزی است که در زندگی روزمره خود متوجه می شوید: اگر سعی کنید روی کاغذی بنویسید که هیچ پشتوانه ای ندارد، نمی توانید زیاد بنویسید.کاغذ فقط خم می شود و تقریباً بدون مقاومت حرکت می کند.اما هنگامی که صفحه سخت می شود، قلم یا مداد شما اصطکاک کافی برای علامت گذاری کاغذ ایجاد می کند.

 

همین امر در مورد استفاده از اره گچ نیز صادق است.از آنجایی که تیغه اره فقط می لرزد و نمی چرخد، پوست می تواند بدون بریده شدن در برابر تماس مقاومت کند (به استثنای چند مورد).بنابراین، مواد ریخته گری انعطاف ناپذیر - گچ یا فایبرگلاس - مقاومت زیادی ایجاد می کند و اره گچ می تواند کار خود را انجام دهد.